O mně
Vše pod jednou střechou, od Matěje

Můj příběh

Jmenuji se Matěj Skalník a pracuji jako grafik na volné noze. V těchto oborech působím aktivně více než 10 let. Grafice se věnuji už od studia gymnázia v Kutné Hoře. V roce 2014 jsem ukončil studium na univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně, kde jsem studoval obor Marketing a také se usadil.

Zakládám si na osobním přístupu ke klientovi, kterému nabízím komplexní grafický servis od návrhu až po realizaci včetně produkce. S mnohými klienty spolupracuji dlouhodobě a vybudoval jsem si přátelský neformální vztah, díky němuž se daří práci posouvat neustále kupředu.

Ačkoliv žiji ve Zlíně, mé služby využívají často klienti z celé republiky napříč různými obory. Vzdálenost pro mě není problém.

Služby

Potřebujete nový korporátní styl, webové stránky nebo jen dílčí grafické práce? Kontaktujte mě! Věnuji se především užité grafice a baví mě vytvářet kompletní vizuální identitu, u které se snažím o jednoduchý, čistý a lehce zapamatovatelný styl. Vytvořím pro Vás návrh logotypu, veškerých tiskových materiálů a ve spolupráci s kolegy a kamarády navrhnu a zrealizuji kompletní webovou stránku ušitou přímo vám na míru. To vše s maximálním důrazem na použitelnost a kvalitu. Díky ověřeným partnerům vám zajistím tisk vizitek, letáků, brožur a mnoho dalších propagačních materiálů.

Moje práce mluví za vše, a proto se podívejte na mé portfolio.

Dělám práci, která mě baví a rád vyjdu vstříc Vašim požadavkům, aby bavila i vás. Nebojte se mě zeptat.

Webdesign
Webdesign
Logo
Logo
Tiskoviny
Tiskoviny
Konzultace
Konzultace
Digitální marketing
Digitální marketing
Produkce
Produkce

Říkají o mně

Ozvěte se mi

Pokud se mnou chcete probrat nový projekt nebo potřebujete vědět více detailů o mnou nabízených službách, budu rád, když se ozvete.

Dejme si vědět!